Inteligentne lusterko HiMirror – gadżet, który pokochały tysiące kobiet

Autor: red. TOP TREND

Pielęgnacja i makijaż wchodzą na zupełnie nowy poziom, a to dzięki osiągnięciom technologicznym i nowoczesnym rozwiązaniom. Poznaj HiMirror, czyli inteligentne lusterko z dotykowym ekranem i dziesiątkami funkcji. Co potrafi i dlaczego warto je mieć?

Dawniej makijaż (podobnie jak pielęgnacja) był trudną sztuką, którą do perfekcji mieli opanowaną jedynie profesjonaliści. Znali wszystkie tajniki i sekrety, dzięki którym za pomocą kosmetyków odmieniali wygląd kobiet.

Te czasy już minęły. Dziś tajniki makijażu i sposoby pielęgnacji wcale nie są już tak tajne. Znamy je z internetu, telewizji i gazet. Mnogość poradników o tym, jak zrobić idealny makijaż i dbać o siebie, otworzyła przed nami drogę do piękna.

Nowoczesny makijaż i pielęgnacja przyszłości

A co, gdybyśmy wcale nie musieli znać sztuczek i mieć umiejętności właściwego dobierania kosmetyków do potrzeb skóry? Gdybyśmy nie musiały umawiać wizyty u kosmetyczki, żeby oceniła stan naszej skóry? Co, gdyby to wszystko wiedziało za nas… lusterko?

Brzmi jak futurystyczna wizja, ale wcale nie jest to wymysł przyszłości. Inteligentne lusterka kosmetyczne, które znacznie ułatwiają zrobienie makijażu i pielęgnację twarzy, już istnieją! Każda z nas może dbać o wygląd swojej twarzy profesjonalnie, dzięki wsparciu właśnie takich gadżetów.

Inteligentne lusterka kosmetyczne

Po co kobietom inteligentne lusterka do makijażu? Po to, żeby dbać o siebie łatwiej, szybciej i efektywniej. Dostępne na rynku inteligentne lusterka mogą pomóc na wiele różnych sposobów np. przeprowadzić analizę potrzeb skóry, dzięki czemu nie trzeba zastanawiać się nad tym, jakie kosmetyki wybrać. Niektóre przeznaczone są typowo do makijażu, regulują natężenie światła, aby zrobić make-up dokładnie i bez problemu, a nawet ułatwiają zrobienie selfie. Nic dziwnego, że pokochały je m.in. beauty blogerki.

INTELIGENTNE LUSTERKO HIMIRROR

Na czym polega fenomen HiMirror? To pierwsze tak mądre lusterko kosmetyczne, które stworzono po to, żeby pomagać kobietom w codziennej pielęgnacji. Z pozoru nie różni się niczym od standardowego, stojącego lusterka. Magia dzieje się dopiero po uruchomieniu dotykowego ekranu.

Pielęgnacja z lusterkiem HiMirror

Lusterko HiMirror to inteligentne urządzenie, które ułatwia codzienną pielęgnacji dzięki trzem prostym funkcjom:

  1. Analizuje stan skóry tylko na podstawie zdjęcia, dzięki zaawansowanej technologii rozpoznawania zmarszczek, cienkich linii, ciemnych i czerwonych plam, cieniów pod oczami, a nawet chropowatości skóry i rozmieszczenia porów. Bazuje na inteligentnych rozwiązaniach, dzięki czemu wszystkie pomiary są dokładne i zgodne z rzeczywistością.
  2. Śledzi postępy pielęgnacji i zapisuje każde kolejne zrobione zdjęcie oraz dane pomiarowe, dzięki czemu wyręcza nas w zastanawianiu się nad tym, czy stan naszej skóry się poprawił, czy pogorszył. Samodzielnie możemy dostosować lusterko HiMirror tak, aby ze szczególną uwagę śledziło zmiany w określonym obszarze twarzy np. na czole lub policzkach.
  3. Proponuje rozwiązania dzięki systemowi zarządzania produktami. Wystarczy dodać do bazy kosmetyki, których używamy, a inteligentne lusterko samo określi, który z nich jest skuteczny, a który nie poprawia kondycji naszej skóry. Co ciekawe, HiMirror nie tylko podpowiada, czego używać, ale też śledzi produkty, analizuje dla nas ich skład, a także przypomina o zbliżającym się końcu terminu przydatności.

Makijaż z lusterkiem HiMirror

Inteligentne lusterko HiMirror to nie tylko prywatna kosmetyczka, która pomoże dobrać właściwą pielęgnację. To również asystent makijażu, który:

  1. Reguluje światło za sprawą wmontowanego, inteligentnego światła LED. Lusterko samo dostosowuje jasność i temperaturę światła, aby makijaż był łatwiejszy, a efekt widoczne. Możemy też wybrać jeden z pięciu gotowych scenariuszy oświetlenia, które przydadzą się także do zrobienia idealnego selfie.
  2. Pokazuje wszystkie detale, dzięki czemu namalowanie perfekcyjnej kreski eyelinerem nie będzie wymagało zastosowania dodatkowego lusterka powiększającego. Inteligentne lusterko HiMirror ma wbudowany zoom, dzięki któremu możemy powiększyć rzeczywisty rozmiar obrazu nawet 3-krotnie.
  3. Łączy z mediami społecznościowymi (Facebookiem, Instagramem, YouTubem oraz Spotify), dzięki czemu możemy słuchać ulubionej muzyki podczas robienia makijażu, oglądać makijażowe tutoriale i dzielić się swoimi zdjęciami bez konieczności sięgania po telefon. To intuicyjna i bardzo przydatna funkcja zwłaszcza dla kobiet, które w sieci prowadzą swoje kanały poświęcone właśnie kwestii makijażu i dbania o siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *