Laminacja i lifting rzęs w domu? Z zestawem Nanolash Lift Kit to proste!

Autor: red. TOP TREND

Zestaw do liftingu i laminacji rzęs w domu nanolash

Wyraźnie podkręcone i długie rzęsy bez wychodzenia z domu? Okazuje się, że teraz to możliwe! Marka Nanolash postanowiła ponownie zaskoczyć kobiety na całym świecie. Na rynku pojawił się zestaw do liftingu rzęs Nanolash Lift Kit. Dzięki niemu uzyskanie naturalnego wachlarza włosków jest dziecinnie proste!

Dlaczego laminacja i lifting rzęs to zabieg, na który warto się zdecydować?

Warto się zastanowić, dlaczego kobiety z takim zaangażowaniem podchodzą do wyboru tuszu i odżywek do rzęs. Odpowiedź jest bardzo prosta: naturalne włoski mocno odbiegają od ideału. Zwykle są one dość proste, cienkie i pozbawione wyraźnego podkręcenia. Jednak czy kosmetyki pozwalają osiągnąć efekt sztucznych rzęs bez ich obciążania? Nie do końca.

Właśnie dlatego odpowiedzią na problemy tysięcy kobiet staje się zabieg liftingu i laminacji włosków. Przy wykorzystaniu zestawu do laminacji rzęs Nanolash Lift Kit staje się to jeszcze łatwiejsze i możliwe do wykonania w domu.

Dziewczyny nie muszą już szukać wolnego terminu u kosmetyczki. Nie muszą także szykować się na pokaźny wydatek. Jeden zestaw od Nanolash pozwala na wykonanie aż 10 zabiegów w dowolnym momencie. Chyba nie ma więc wątpliwości, dlaczego faktycznie warto się na to zdecydować?

Z czego składa się zestaw do liftingu rzęs od Nanolash?

Lifting i laminacja rzęs w salonie kosmetycznym wykonywana jest przy pomocy specjalnych preparatów. Wszystkie z nich można znaleźć w zestawie od marki Nanolash. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że bazują na szeregu naturalnych substancji. Oznacza to, że nie tylko wydłużają i kształtują włoski, ale także dogłębnie je regenerują. Mówiąc dokładniej, zestaw do liftingu składa się z:

 • 3 preparatów, które powinny być nakładane w określonej kolejności: Lift – Step 1, Fix – Step 2 i Keratin Booster – Step 3;
 • silikonowych wałeczków – w zestawie znajdują się 3 pary wałeczków w rozmiarze od S do L;
 • kleju Lift Lash Glue – służy do zamocowania wałeczków na górnej powiece;
 • pozostałych akcesoriów niezbędnych do laminowania rzęs.

Jednym słowem, panie kupują kompletny pakiet, który pozwoli im całkowicie odmienić wygląd rzęs i odbudować ich strukturę.

NANOLASH LASH LIFT KIT

Jak wygląda laminowanie rzęs w domu z zestawem Nanolash?

Zgodnie z tym, co zostało wspomniane, laminowanie rzęs w domu jest wyjątkowo proste i nie powinno sprawić większego problemu. Nie ma znaczenia, czy panie mają doświadczenie w tym zakresie, czy nie. Nanolash Lift Kit to zestaw dla każdego.

Wszystkie kroki są dokładnie opisane w dołączonej do zestawu instrukcji. Proces rozpoczyna się od:

 • dokładnego oczyszczenia rzęs tak, by nie zostały na nich resztki produktów do makijażu;
 • rozdzielenia rzęs dolnych i górnych przy pomocy płatków;
 • zamocowania wałeczków na górnej powiece przy pomocy dołączonego do zestawu kleju.

Kolejno, zgodnie z oznaczeniami, należy nakładać preparaty, wyczesując włoski ku górze. Każdy z nich powinien pozostać na rzęsach przez 7-10 minut. Aplikuje się je około 1 milimetr od brzegu powieki. Przed nałożeniem nowej warstwy, poprzednia musi zostać dokładnie usunięta.

Laminowanie rzęs w domu kończy się jedynie usunięciem silikonowych wałeczków. Od tego momentu można cieszyć się spektakularnym efektem. Włoski będą:

 • wydłużone;
 • podkręcone;
 • nawilżone i nabłyszczone;
 • wyraźnie pogrubione.

Jak więc widać, nie potrzeba wiele, by cieszyć się naturalnym wachlarzem rzęs bez dodatkowego obciążenia włosków. Wystarczy zainwestować w zestaw Nanolash Lift Kit.

Zestaw do liftingu rzęs Nanolash Lift Kit – podsumowanie

Panie, które marzą o tym, by odbudować i ukształtować swoje rzęsy, mają obecnie taką możliwość. Nanolash Lift Kit to zestaw, który pozwala na osiągnięcie efektów jak z salonu, we własnym zaciszu domowym. Średnio utrzymają się one przez 8 tygodni, w zależności od wyjściowej kondycji rzęs.

Warto się o tym samodzielnie przekonać i zamówić Nanolash Lift Kit bezpośrednio ze strony producenta. Efekty stosowania będą satysfakcjonujące!