Maska Nanoil z keratyną – profesjonalna pielęgnacja włosów w domu

Autor: red. TOP TREND

Do tej pory efekt profesjonalnego zabiegu z keratyną do włosów był oferowany wyłącznie w salonach fryzjerskich. Dlatego korzystali na nim jedynie ci z was, którym nie szkoda było pieniędzy na taki kosztowny zabieg. Obecnie większość osób decyduje się na pielęgnację we własnym domu. Dobra wiadomość jest taka, że z dobrym kosmetykiem uda ci się osiągnąć włosy jak tuż po wyjściu od fryzjera. Takim kosmetykiem jest keratynowa maska do włosów Nanoil. Poznaj jej doskonałe działanie!

Ważny składnik – keratyna do włosów

Keratyna to ważne dla nas białko: jest głównym budulcem włosów i paznokci. Nie tylko sprawia, że pasemka są ładne i zdrowe, ale także wytrzymałe i odporne na niszczenie. Keratyna to skręcone włókna, które łączy tzw. mostek dwusiarczkowy. Gdy włos niszczeje – mostki ulegają uszkodzeniu. Dlatego ważne jest, aby włosy dostawały systematycznie porcję keratyny. W ten sposób udaremnisz ich niszczenie.

Warto wiedzieć, że keratyna wpływa również na zewnętrzną kondycję włosów, innymi słowy dba o ich doskonały wygląd: nadaje połysk i perfekcyjną gładkość. Oczywiście pod warunkiem, że zastosujesz odpowiedni kosmetyk do włosów. Nanoil Keratin Hair Mask zdecydowanie do takich należy!

Maska do włosów Nanoil z keratyną – sekret jej skuteczności 

Dlaczego ta maska jest skuteczna? Jej sekret to doskonałe komponenty i idealnie zbilansowany skład. Maska Nanoil z keratyną zawiera odpowiednią porcję tego cennego białka i w najlepszej formie, ponieważ to płynna, lekka keratyna, która łatwo wnika w głębsze struktury włosów i tam naprawia zniszczenia. Dlatego regeneracja z maską Nanoil ma sens! Ponadto jej działanie wspiera prowitamina B5. Czy już o niej słyszałaś? To idealne towarzystwo dla keratyny, ponieważ pobudza keratynocyty. Ponadto świetnie kondycjonuje włosy, ułatwia ich układanie, poprawia ich objętość.  Ponieważ prowitamina B5 wbudowuje się w ich strukturę włosów, pogrubia je oraz chroni przed utratą nawilżenia. Panthenol powoduje, że włosy nabierają blasku.

Zregeneruj włosy w domu! Maska Nanoil z keratyną – efekty

Ta maska działa już od pierwszego użycia. Wygląd włosów natychmiast sie poprawia, więc mogłaby spokojnie uchodzić a tzw. „bankietową” maskę, która doskonale nabłyszcza i działa na powierzchni, ale oprócz efektu, który uzyskasz natychmiast, ma ona jeszcze dogłębne, regenerujące działanie, dlatego nie traktuj jej powierzchownie. Nanoil Keratin Hair Mask odbudowuje włosy na całej ich strukturze – na zewnątrz i we wnętrzu. Efekt to mocne, zdrowe i pełne objętości włosy. Idealna struktura, doskonała grubość i sprężystość. Wspaniały blask i gładkość. To po prostu efekt jak z salonu, do uzyskania w domowym zaciszu!

Maska Nanoil z keratyną – gdzie kupić?

Nanoil Keratin Hair Mask kupisz w wielu drogeriach internetowych, a także na stronie producenta: www.nanoil.pl 

Jeśli zależy Ci na zdrowych, pięknych włosach, z pewnością zainteresuje cię pełna oferta Nanoil – to nie tylko doskonałe maseczki do włosów, ale także szampony i dwufazowe, lekkie odżywki do włosów oraz naturalne oleje do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów i paznokci. Sprawdź je koniecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *