Podkład o 72 tysiącach odcieni – Lancôme Le Teint Particulier

Autor: red. TOP TREND

podkład lancome

Istnieje tylko jeden słuszny odcień podkładu – Twój. Z tego założenia wyszła marka Lancôme, która planuje raz na zawsze zakończyć problem doboru odcienia podkładu. Lancôme Le Teint Particulier Custom Made Foundation to jedyny podkład, który jest dopasowany wyłącznie do odcienia naszej skóry. Jak to możliwe?

Dotychczas producenci kosmetyków posiłkowali się formułami dopasowującymi się do odcienia naszej skóry po nałożeniu. Dla przykładu marka Rimmel stworzyła podkład w formie żelu Match Perfection Gel, który zawiera technologię Smart-Tone™. Ta natomiast imituje strukturę skóry i jej karnację wykorzystując innowacyjne pigmenty.

Jeśli nie udało się znaleźć idealnego podkładu wśród setek dostępnych odcieni, pozostawało własnoręczne mieszanie różnych kolorów lub domowa produkcja kosmetyku za pomocą gotowego pigmentu. Obie metody są tak samo czasochłonne.

Lancôme ma lepszy pomysł!

Marka stworzyła podkład dostępny aż w 72 tysiącach odcieni! To zaskakujące, zwłaszcza że wszystkie inne podkłady dostępny na rynku mają co najwyżej kilkadziesiąt odcieni i mówimy wówczas o idealnym dopasowaniu. Jak dobrać swój odcień spośród 72 tysięcy wersji? To prostsze niż moglibyśmy się spodziewać.

Lancôme Le Teint Particulier Custom Made Foundation to jedyny podkład robiony na zamówienie, na oczach klienta i dopasowany do odcienia naszej karnacji. Pigmenty mieszane są w takich proporcjach, że otrzymujemy spersonalizowany, idealny dla nas podkład.

Lancôme Le Teint Particulier Custom Made Foundation

Inteligentny podkład pod makijaż Lancôme kupimy w londyńskim domu towarowym Harrods. Właśnie tam marka uruchomiła specjalny punkt sprzedażowy – na razie jedyny na świecie. I wcale nie wygląda on jak standardowe stoisko kosmetyczne, a raczej mini fabryka podkładów. Nic dziwnego, skoro każdy sprzedawany tam podkład robiony jest na miejscu.

Kupno podkładu Lancôme odbywa się w kilku krokach:

  • Określamy konsultantowi, jaki podkład jest nam potrzebny. Do wyboru mamy niski, średni lub wysoki stopień krycia. Decyzję podejmujemy samodzielnie.
  • Za pomocą przenośnego urządzenia konsultant skanuje trzy punkty na naszej twarzy, na których podstawie specjalnie zaprojektowany algorytm dopasowuje odcień kosmetyku.
  • W specjalnej maszynie mieszane są odpowiednie pigmenty, czego efektem jest tester Lancôme Le Teint Particulier Custom Made Foundation.
  • Jeśli kosmetyk perfekcyjnie pokrywa się z naszą skórą, otrzymujemy pełnowymiarową buteleczkę produktu z nadrukowaną etykietą opatrzoną naszym imieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *