Jaki tusz do rzęs sprawdzi się w Twoim przypadku? Poznaj produkty, które zasłużyły na miano najlepszych!

Autor: red. TOP TREND

ranking tusze do rzęs

Wiele kobiet z zapałem i z zaangażowaniem poszukuje idealnego tuszu do rzęs. Co więcej, panie pokładają ogromną nadzieję w tym, że maskara pomoże im osiągnąć efekty dokładnie takie, jakie w salonie. Okazuje się, że kilka tuszy do rzęs faktycznie jest w stanie to marzenie spełnić. Czas więc je poznać!

Czy tusz może przyczynić się do efektu sztucznych rzęs?

Efekt jak z salonu – piękne, długie, pogrubione rzęsy o idealnym skręcie, które są marzeniem dosłownie każdej z kobiety. Jednak przedłużanie i wykonywanie trwałej stylizacji nie jest dla każdego. Wielokrotnie panie mierzyły się z tym, że po zdjęciu sztucznych rzęs włoski były w mocno wątpliwej kondycji, a ich odbudowa zajmowała sporo czasu.

Co więcej, nie wszystkie panie cenią sobie trwałą stylizację, której nie można zmienić i nie można dopasować jej do aktualnej okazji. Właśnie dlatego cała uwaga zwrócona jest na tusz do rzęs, który może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Wybór z pewnością nie jest łatwy. Na rynku kosmetycznym, dosłownie co chwilę pojawiają się nowe produkty, które często reklamowane są przez celebrytów, ale działają w zupełnie inny sposób, niż panie sobie to wyobrażają.

Właśnie dlatego powstało zestawienie czterech produktów, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by spełniać marzenia!

Sprawdź tusze do rzęs, które zadbają o Twoje włoski!

Czy można znaleźć tusz, który nie zawiedzie i nie rozczaruje? Okazuje się, że takie produkty faktycznie istnieją. Jednak znalezienie ich w gąszczu innych może być jednym z większych problemów. Z tego powodu warto zwrócić większą uwagę na poniższy ranking.

1. Tusz do rzęs Nanolash

nanolash mascara

Na pierwszym miejscu trzeba zawsze umieścić lidera. W tym wypadku jest to tusz do rzęs Nanolash. Zgodnie z opiniami większości kobiet, to właśnie ten produkt osiągnął swoistą doskonałość.

Zacząć warto od tego, że producent zadbał o indywidualne potrzeby każdej z kobiet. W sprzedaży dostępne są dwie wersje tuszu:

Panie bez najmniejszych problemów mogą więc wybrać i dopasować maskarę do własnych potrzeb.

Przechodząc jednak do kwestii bardziej praktycznych, warto wskazać na szczoteczkę dołączoną do tuszu do rzęs Nanolash. Jest ona wykonana z silikonu i świetnie wyprofilowana. W ten sposób można chwycić nawet najkrótsze włoski. Co więcej, będą one perfekcyjnie rozczesane i pomalowane od nasady, aż po końce.

Jeśli zaś chodzi o trwałość, to tu również nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Tusz nie kruszy się i nie osypuje, nie rozmazuje się on także podczas kontaktu z wilgocią.

2. Lashcode Mascara

tusz do rzęs lashcode

Na kolejnym miejscu uplasował się tusz do rzęs Lashcode Mascara. Jest to produkt, który również powinien spełnić oczekiwania większości kobiet. Na wstępie warto podkreślić wyjątkową trwałość produktu. Panie, które z niego korzystały, nie wskazują na to, by zaczął się on osypywać lub kruszyć. Choć maskara nie posiada oznaczenia o wodoodporności, to mimo wszystko nie rozmazuję się pod wpływem wilgoci.

Lashcode Mascara to produkt o działaniu wydłużajaco-pogrubiającym. Już od pierwszego pociągnięcia szczoteczką, która swoją drogą jest świetnie wyprofilowana, panie zauważą efekty działania.

3. Laura Mercier Extra Lash Sculpting Mascara

Laura Mercier Extra Lash Sculpting Mascara to kolejny produkt, który zasłużył na to, by nazwać go dobrym. Tusz posiada optymalnie wyprofilowaną szczoteczkę, która pozwala na wykonanie precyzyjnej aplikacji produktu. Włoski szczoteczki są jednak rozstawione w nieco większych odległościach, więc warto uważać na sklejanie się rzęs.

Trwałość produktu być może nie jest najlepsza, ale z pewnością jest ona względnie wystarczająca. Panie, które z tego tuszu już skorzystały, jasno wskazują na fakt, że po całym dniu produkt faktycznie zaczął się osypywać i wykruszać.

4. L’Oreal Panoramic Curl Mascara

L’Oreal Panoramic Curl Mascara to jeden z produktów drogeryjnych, który panie mogą z pewnością kojarzyć. Tusz ma przede wszystkim podkręcić rzęsy tak, by stały się one widoczne i pięknie wyeksponowane. Po nałożeniu drugiej warstwy produktu faktycznie będzie można osiągnąć zadowalające efekty.

Szczoteczka nie jest najgorsza, aczkolwiek może ona nieco utrudnić aplikację paniom z opadającą powieką. Jednocześnie jednym z większych problemów okazuje się być trwałość produktu. Po nałożeniu drugiej warstwy zaczyna się on osypywać już po kilku godzinach. W przypadku jednej warstwy panie zauważą kruszenie się pod koniec dnia.

Który tusz do rzęs okaże się najlepszy?

Panie same muszą znaleźć taką maskarę, która bez najmniejszych problemów spełni ich oczekiwania i potrzeby. Faktem jest, że to tusz do rzęs Nanolash znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu, czemu nie można się dziwić. Oferuje on najlepsze parametry.

Każda z kobiet powinna pamiętać, że idealnie dobrana maskara to taka, która wydobędzie pełny potencjał akurat jej spojrzenia.