Paletka cieni do powiek Urban Decay, Full Specrtum Eyeshadow Palette

Autor: red. TOP TREND

paletka cieni do powiek urban decay

Ta niezwykła paleta cieni do powiek marki Urban Decay zadowoli każdą dziewczynę. W Full Spectrum Eyeshadow znajdziesz matowe, połyskujące i soczyste kolory. Jeżeli wypróbujesz ten kosmetyk, zobaczysz, że makijaż oczu nie musi być nudny, a krzykliwe odcienie nadają się na każdą okazję.

W paletce cienie do powiek Full Spectrum Eyeshadow od znajduje się duże lusterko i podwójny aplikator. Niestety paletki nie zabierzesz w podróż – jest naprawdę ogromna; mieści się w niej aż 21 odcieni. Pudełeczko zaprojektowane przez Urban Decay zamykane jest na „klik”; ozdabiają go kolorowe inicjały marki. Sprawdź, jak z pomocą Full Spectrum Eyeshadow zrobić oryginalny makijaż oczu.

Paletka Full Spectrum Eyeshadow od Urban Decay zawiera cienie do powiek, które zapewniają różnorodne wykończenie makijażu oczu. Wśród nich są między innymi: róże, fiolety, pomarańcze, zielenie, szarości, niebieskości i biel. Dzięki nim z łatwością odmienisz swoje spojrzenie. Cienie do powiek są mocno napigmentowane, długo utrzymują się na powiekach, nie osypują się na policzki i nie zbierają się w załamaniach powiek. Kosmetyk można nakładać i na sucho, i na mokro. Cienie zaaplikowane w ten drugi sposób dadzą bardziej intensywny efekt. W Full Spectrum Eyeshadow znajdziesz między innymi matowe (czarno – żółty Midnight Blaze i soczysta żółć Calavera) oraz połyskujące produkty (lawendowy Faded i srebrny Iced).

Jak malować się nowymi cieniami do powiek od Urban Decay? Oczywiście najłatwiej jest zrobić smoky eyes. Pamiętaj, że wszystkie kolory, które stosujesz w tym makijażu, powinny być dokładnie zblendowane. Granice i przejścia nie mogą być widoczne pomiędzy nimi. Smoky eyes uzupełnij czarnym eyelinerem, sztucznymi rzęsami i makijażem brwi. Nieruchomą powiekę i wewnętrzny kącik powieki ruchomej oka pomaluj jednym z najjaśniejszych cieni z paletki Full Spectrum Eyeshadow. W zewnętrznym kąciku oka połóż ciemny cień, który stworzy wrażenie głębi. Na środek powieki nanieś cień o średnim odcieniu. Twój smoky eyes jest już gotowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *