Polecane zestawy do laminacji brwi RANKING 

Autor: red. TOP TREND

Laminacja brwi DIY – co to znaczy? To nic innego jak laminowanie brwi w domu, samodzielnie. Do pewnego czasu ten zabieg był wykonywany wyłącznie w salonach kosmetycznych. Dziś już jest możliwe przeprowadzenie domowego liftingu brwi i my jak najbardziej jesteśmy na tak! Domowa laminacja brwi to oszczędność czasu i pieniędzy oraz nieoceniona satysfakcja!  Niestety, jeszcze nie wszystkie zestawy do laminowania brwi mają łatwą instrukcję i są przyjazne dla użytkowników. Jaki zestaw do laminacji brwi w domu wybrać? Podpowiadamy! Sprawdź nasz ranking polecanych zestawów do laminacji brwi i wystylizuj swoje brwi na wiele tygodni.

Laminacja brwi DIY: czy da się odpowiednio laminować brwi w domu?

Jak najbardziej! Nowoczesne zestawy do laminacji brwi DIY są doskonałe zarówno na użytek indywidualny, jak i do wykorzystania w salonie. Jeśli marzą Ci się idealnie wystylizowane, elegancko wyglądające brwi, wybierz dobry zestaw do liftingu, którym bez problemu wykonasz ten zabieg samodzielnie w domu. Dzięki temu twoje brwi będą pięknie ułożone przez wiele tygodni!

Jak wybrać dobry zestaw do laminacji brwi w domu?

Nie musisz go szukać sama! Aby oszczędzić twój czas i wysiłek, zrobiliśmy dla Ciebie poniższe zestawienie najpopularniejszych kosmetyków do laminacji brwi DIY – sprawdź, który z nich najlepiej nadaje się do laminacji – nie tylko tej domowej, ale także do stylizacji brwi w salonie. Postaw na jakość, prostotę i szybkość zabiegu oraz efekty, które przerosną Twoje największe oczekiwania!

Jak ocenialiśmy zestawy do laminacji brwi z rankingu?

Laminacja brwi w domu wcale nie jest trudna, jeżeli masz dobry i polecany zestaw do laminacji brwi. W naszym rankingu uwzględniliśmy wiele zestawów i ocenialiśmy je według określonych kryteriów: 

  1. Jakości – wysoka jakość kosmetyków daje doskonałe efekty, a produkty są bezpieczne dla skóry i włosów.
  2. Łatwości użycia – to kluczowy aspekt dla zestawów do samodzielnej laminacji brwi w domu.
  3. Ceny – korzystnej dla kupującego – dobry zestaw do laminacji brwi wcale nie musi kosztować majątku!
  4. Zawartości zestawu – powinien być kompletny i mieć wszystkie niezbędne akcesoria do laminacji, a jednocześnie nie powinien przytłoczyć Cię ilością preparatów i buteleczek.
  5. Wydajności – powinien wystarczyć na wiele zabiegów!
  6. Opinii innych użytkowników – sprawdziliśmy, czy każdy produkt można określić jako polecany zestaw do laminacji brwi w domu. Jakie efekty domowego liftingu uzyskali inni?

Podsumowując: dobry zestaw do laminacji brwi w domu to taki, który spełnia Twoje oczekiwania i daje doskonałe (i długotrwałe) efekty na włoskach. Jaki produkt do liftingu brwi w stylu DIY wybrać? Sprawdź, który najlepiej wypadł w testach i ocenie! 

Polecane zestawy do laminacji brwi RANKING 

1.  Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit

Zwycięzcą rankingu jest jeden z najlepszych zestawów do laminacji brwi w domu – Nanobrow Lamination Kit. Ten zestaw pozwala nam na łatwą i ekspresową laminację. Cały zabieg trwa maksymalnie 20 minut i jest zaskakująco łatwy do wykonania! Zadanie ułatwia nam czytelna, dobrze opisana i nieskomplikowana instrukcja oraz ponumerowane buteleczki. Dzięki temu krok po kroku wiesz, co masz robić i nie pomylisz kolejności nakładania preparatów. Korzystna cena i wysoka wydajność stawiają ten zestaw na najwyższym poziomie. Produkt jest tak dobry i daje tak doskonałe efekty,  że trafia do salonów kosmetycznych! 

Cena: korzystna dla kupującego
Wydajność: 10 zastosowań
Opinie:bardzo pochlebne,
polecany zestaw do laminacji
Efekty po laminacji brwi:do 6 tygodni

Ocena zestawu do laminacji brwi Nanobrow

Maksymalna wydajność, doskonałe rezultaty i efekt, który utrzymuje się nawet do półtora miesiąca – to niezaprzeczalnie cechy dobrego zestawu do laminacji brwi. Jeśli stawisz na jakość i łatwość wykonania, Nanobrow Lamination Kit spełni Twoje wymagania z nawiązką! To doskonały zestaw do laminacji DIY, który nie wymaga użycia folii osmotycznej i jest polecany nawet przez profesjonalistów!

2. Zestaw do laminacji brwi RefectoCil Brow Lamination

Popularny zestaw do laminacji brwi RefectoCil, to dzieło znanej firmy, która słynie z farbek do brwi. Ten zestaw do laminacji jest polecany w salonach beauty. Znajdziesz w nim wszystko, co jest potrzebne do wykonania laminacji brwi w domu, a nawet dużo więcej: pakiet zawiera też niepraktyczną miseczkę kosmetyczną i mało przydatne nakładki pod oczy do ochrony skóry. To zbędne akcesoria, które niepotrzebnie zwiększają cenę zestawu. RefectoCil to skuteczny i dobry zestaw do laminacji brwi, a efekty po laminacji są naprawdę zadowalające. Jednak warto wziąć pod uwagę, że ten zestaw jest przygotowany do stosowania w profesjonalnych salonach. Do użytku domowego może być zbyt skomplikowany – instrukcja jest zawiła, a czas laminacji dość długi.

Cena:bardzo wysoka
Wydajność:do 10 zabiegów
Opinie:dość dobre
Efekty po laminacji brwi:maksymalnie do 6 tygodni

Ocena zestawu do laminacji brwi RefectoCil

RefectoCil Brow Lamination to w pełni profesjonalny zestaw do liftingu brwi. Wybierz go, jeśli interesuje zestaw do liftingu brwi w salonie. Według wielu użytkowniczek, choć daje on doskonałe efekty w laminacji brwi w domu, to niestety dyskwalifikuje go wysoka cena i zawiła instrukcja. 

3. Zestaw do laminacji brwi Thuya

Nasz ranking zestawów do laminacji brwi w domu nie może pominąć tego produktu. Jest to komplet do liftingu brwi przeznaczony nie tylko do półtrwałej stylizacji, ale także koloryzacji brwi. To nieco inaczej przygotowany zestaw: produkty nie są zamknięte w pojemniczkach, lecz wydane w formie saszetek. Łącznie otrzymujemy: 12 saszetek żelu do utrwalania włosków, 12 saszetek neutralizatora, specjalny preparat Pre-Smoothing Brow, farbkę oraz aktywator w kremie. To niestety bardzo dużo preparatów, z którymi osoba bez doświadczenia i wiedzy na temat laminacji może sobie nie poradzić.

Cena:wysoka
Wydajność:12 zastosowań
Opinie:całkiem dobre
Efekty po laminacji brwi: maksymalnie do 5 tygodni

Ocena zestawu do laminacji brwi Thuya

To profesjonalny zestaw do laminacji brwi. Niestety jego cena jest wysoka, a saszetki są niepraktyczne na domowy użytek: niewykorzystany specyfik trzeba wyrzucić, nie należy go przechowywać dłużej niż 12 godzin. 

4. Zestaw do liftingu brwi Iconsign Brow Lamination

Chętnie wybierany i dość często polecany zestaw do laminacji brwi w domu. Zawiera wszelkie akcesoria i produkty, dzięki którym wykonasz laminację brwi samodzielnie. Jego zaletą jest to, że bez problemu wykonasz nim laminację brwi w domu, mimo iż ilość preparatów i buteleczek wcale nie jest mała. Efekty utrzymują się do 4 tygodni. Wszystko zależy od grubości i kondycji twoich brwi. Zestaw dostaje także plus za to, że cena nie jest wygórowana, a instrukcja nieskomplikowana.

Cena:stosunkowo niska 
Wydajność:około 8-10 zastosowań
Opinie:dość dobre
Efekty po laminacji brwi:maksymalnie do 4  tygodni

Ocena zestawu do laminacji brwi Iconsign 

Zestaw zawiera wszystkie niezbędne gadżety do wykonania laminacji brwi w domu. Daje nieco słabsze efekty, a jego cena jest odrobinę niższa. Z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich, których interesuje tani zestaw do laminacji brwi. Pojawia się jednak pytanie: czy nie lepiej dołożyć niewiele pieniędzy i kupić zestaw lepszy pod względem wydajności i efektów?

Podsumowanie rankingu – końcowa ocena zestawów do laminacji brwi

Nasz ranking popularnych zestawów do laminacji brwi wyraźnie pokazuje, że wcale nie trzeba wybierać najdroższego profesjonalnego zestawu, żeby odnieść spektakularny sukces w swojej domowej laminacji. Ważne, aby zestaw był dopracowany i łatwy w użyciu, a przy tym bezpieczny i pozwalał osiągnąć świetne efekty na wiele tygodni. Mamy nadzieje, że nasz ranking pomógł ci znaleźć swój ulubiony zestaw do laminowania brwi w domu. Życzymy samych sukcesów w domowym liftingu brwi DIY!