To się nie spodoba Twojej mamie- makijaż uszu i bąbelkowa kreska

Autor: red. TOP TREND

trendy w makijażu

Trendy w makijażu bywają często dosyć zaskakujące i odważne. Makijażyści prześcigają się w lansowaniu nietypowych pomysłów, które nierzadko bywają dosyć kontrowersyjne. Często właśnie te najbardziej szalone podbijają serca młodych kobiet, pragnących się wyróżniać.

Kolczyk w uchu i brwi lub tatuaż nikogo już nie dziwi. Fluorescencyjne paznokcie i ozdobione dżetami ciało również nie. Czas sięgnąć po bardziej przekorne pomysły.

Jeśli jesteś młoda, lubiącą się wyróżniać osobą, lub po prostu szykujesz imprezę, która wymaga zaskakującego makijażu, wypróbuj koniecznie któryś z poniższych pomysłów.

1. Bąbelkowa kreska na powiece

Ten trend szturmem podbija internet. Jest świetną alternatywą dla każdej kobiety, która nie lubi lub nie potrafi stworzyć prostej kreski na powiece. Trzeba przyznać, że taka kreska wygląda bardzo oryginalnie i – co zaskakujące- bardzo twarzowo. Wygląda jak połączone w linie półkola wypełnione czarnym eye-linerem. Co więcej- bardzo prosto ją wykonać. Wystarczy, ze sięgniesz po skuwkę od kredki do powiek, pomalujesz jej brzegi eye-linerem i odciśniesz na powiece kółeczka- jedno obok drugiego. Teraz wystarczy wypełnić powstały kontur eye-linerem. Najpiękniej prezentuje się w czarnym kolorze- wygląda jak koronka na powiekach. Jeśli lubisz eksperymenty, możesz wypróbować wszystkie dostępne kolory eye-linerów.

2. Makijaż uszu

Coś dla fanek elfów i trylogii „Władca pierścieni”. Makijaż uszu wygląda bardzo efektownie. Tutaj panują jednak pewne sztywne wymogi co do koloru- płatki uszu powinny być pomalowane na złoty lub srebrny kolor, który ma imitować biżuterię. Wzór może być dowolny- ważne, by był widoczny. Możesz zatem pomalować tylko dolny fragment ucha w miejscu, gdzie jest najszerszy, lub ozdobić całe ucho. Efektownie wygląda oprószenie całego płatka ucha srebrem w miejscach, gdzie wyraźnie zaznaczony jest ich kontur. Możesz pokusić się o wyraźne, proste i geometryczne wzory lub- jeśli masz większą wprawę w makijażu- stworzyć wyszukany znak, symbol lub kwiat. Ważne, aby ucho roziskrzyło się złotem lub srebrem. Aby makijaż był trwały, stosuj cienie do powiek w kremie lub płynne eye- linery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *