Paski do koloryzacji Highlighting Foam Strips- wyjątkowy produkt do salonów fryzjerskich

Autor: red. TOP TREND

paski do koloryzacji włosów

Cenisz sobie jakość i śledzisz nowinki ze świata fryzjerstwa? Chcesz, aby Twój salon się rozwijał i szedł z duchem czasu, a klientki polecały go sobie jako jeden z najbardziej prestiżowych? Zaskocz je innowacją w wielowarstwowej koloryzacji włosów! Wprowadź do salonu Highligting Foam Strips – piankowe, kolorowe i maksymalnie funkcjonalne paski do farbowania i rozjaśniania.

Innowacja w warstwowej koloryzacji włosów

Proces wielowarstwowej koloryzacji włosów to czasochłonny (i pracochłonny) zabieg. Czy można go skrócić i sprawić, by był łatwiejszy? Naturalnie, że tak! Zapomnij o niepraktycznych, aluminiowych paskach, które sama musisz docinać i które rwą się podczas zabiegu! Powitaj Highligting Foam Strips od światowej, maltańskiej marki. To lekkie, precyzyjnie docięte paski, które są wykonane z wysokojakościowej, polietylenowej pianki. Nie wymagają zginania brzegów – sklejają się po złożeniu, trzymając pasmo włosów i barwnik na miejscu. Są tak łatwe w użyciu, że nawet niewprawiona praktykantka po mistrzowsku wykona zabieg koloryzacji lub rozjaśniania! Mają one jednak o wiele więcej zalet- wymieńmy je wszystkie!

Highligting Foam Strips – zalety

  1. Są ekologiczne, przyjazne dla środowiska, nadają się do recyklingu.
  2. Łatwe w użyciu, skracają czas zabiegu, dzięki czemu będziesz mogła przyjąć więcej klientek w ciągu dnia.
  3. Są wielokrotnego użycia – można je prać i stosować ponownie!
  4. Są bardzo wytrzymałe: nie rwą się i nie gniotą.
  5. Izolują ciepło i utrzymują pożądaną temperaturę.
  6. Mają wiele kolorów w pudełku, więc masz możliwość oznaczyć kolor farby, gdy zużywasz wielu odcieni do koloryzacji.
  7. Odpowiednia długość ( 105x310mm) sprawia, że nadają się do koloryzacji nawet długich włosów.
  8. Są piękne i estetyczne: podnoszą prestiż Twojego salonu i dodają estetyki zabiegowi.

Highligting Foam Strips – idealne paski dla profesjonalistów

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm i pragniesz, by Twoje klientki obcowały z produktami najlepszej jakości- wprowadź do salonu kolorowe, piękne paski od światowej, maltańskiej marki! Colorcuts to firma znana i ceniona na całym globie za innowacyjne produkty, które są wysoce estetyczne. Z pewnością wprawią Twoje klientki w dobry humor i dodadzą splendoru zabiegowi koloryzacji. Przejmij kontrolę nad koloryzacją nawet najdrobniejszych pasemek!

paski do koloryzacji włosów

Paski do koloryzacji Colorcuts – opinie

Czy wiesz, że wyjątkowe paski od Colorcuts pokochali zarówno fryzjerzy, jak i klienci? To obecnie najmodniejszy trend w wielu salonach fryzjerskich. Są tak wygodne i piękne, że nie sposób im się oprzeć! Oto, jakie opinie wystawiają im fryzjerzy:

Najlepsze paski do koloryzacji dla moich praktykantek! Dzięki nim szybko opanowują sztukę warstwowego farbowania i rozjaśniania włosów.

Sandra

Klientki przychodzą do mojego salonu i proszą: czy dziś także możesz użyć tych świetnych, kolorowych pasków?

Alex

Moi klienci bardzo sobie chwalą Highligting Foam Strips. Są lekkie i przyjemne a farbowania trwa zdecydowanie krócej! Jak mogę odmówić im tego luksusu?

Viola

ColorCuts Highlighting Foam Strips

Doskonały produkt w duchu zero waste! Prałam już moje paski kilkukrotnie i nadal są w świetnej formie! To w 100% ekonomiczny wydatek. 200 pasków w pudełku to prawie 1000 pasemek!

Anna

WOW! Te paski skracają czas zabiegu prawie o połowę! Nareszcie doskonały produkt, który nie jest z Chin!

Mimi

Highligting Foam Strips są bezkonkurencyjne! Przekonaj się sama i wprowadź rewolucję do swojego salonu!

Więcej informacji na stronie www.colorcuts.mt