Micelarny szampon do włosów Nanoil z keratyną. Musisz go mieć!

Autor: red. TOP TREND

Nanoil keratynowy szampon do włosów

Zniszczone włosy wymagają silnego wsparcia i regeneracji już na etapie mycia. Jeśli chcesz szybko i skutecznie przywrócić im piękno, sięgnij po Nanoil Keratin Micellar Shampoo. 

Nasze włosy zbudowane są z keratynowych łusek, stąd keratyna jest proteiną, którą każdy powinien włączyć do swojej pielęgnacji. Najczęściej sięgamy po nią na etapie odżywiania, wykorzystując keratynowe maski i odżywki. To dobra droga, choć warto wiedzieć, że odbudowywać zniszczenia włosów można już w momencie ich mycia. Potrzebny jest tylko specjalistyczny szampon do włosów, który oprócz składników myjących zawiera coś jeszcze.

Nanoil Keratin Micellar Shampoo

Najlepsza propozycja to szampon do włosów z keratyną od Nanoil, marki lubianej przez fryzjerów i znanej z olejowych kuracji dopasowanych do porowatości włosów. To nie jest zwykły szampon, ale oczyszczająca formuła do włosów zniszczonych, kruchych i łamliwych, która dba o nie już na tym pierwszym etapie, gdy je myjemy.

To, co wyróżnia Nanoil Keratin Shampoo, to micelarna formuła, dzięki której oczyszczanie jest dużo efektywniejsze i skuteczniejsze. Ale nie tylko! Drugą rzeczą, którą trzeba podkreślić, jest wysoka zawartość keratyny, dzięki której zwykły szampon do włosów zamienia się w kosmetyk o silnym działaniu regeneracyjnym.

Jak działa keratynowy szampon Nanoil?

Jeśli nie masz pewności, czy to szampon do włosów odpowiedni dla Ciebie, oto krótki opis tego, jak działa micelarny szampon do włosów z keratyną Nanoil. Być może to właśnie jego właściwości przekonają Cię do zakupu i Ty również wejdziesz do grona szczęśliwych posiadaczek tego kosmetyku.

  • Dokładnie oczyszcza skórę głowy.
  • Zmywa zanieczyszczenia z włosów.
  • Wyłapuje i eliminuje szkodliwe toksyny.
  • Zapewnia prawidłowy poziom pH.
  • Wspiera odbudowę i regenerację.
  • Przygotowuje włosy na odżywkę lub maskę.
  • Zapobiega plątaniu się włosów po myciu.
  • Wygładza, uelastycznia, nabłyszcza.

Micelarna formuła – silniejsza niż myślisz

Dobry szampon powinien przede wszystkim oczyszczać, a Nanoil Keratin Micellar Shampoo robi to doskonale. Wszystko to za sprawą miceli, drobnych cząsteczek, które działają niczym magnes na zanieczyszczenia.

Micele wyłapują nieczystości i zbierają je z włosów dużo skuteczniej niż standardowo stosowane w szamponach detergenty. Wykorzystując siłę micelarnej formuły szamponu Nanoil możemy oczyścić włosy dużo efektywniej z każdego rodzaju zanieczyszczeń: resztek kosmetyków do stylizacji, kurzu, pyłu, toksyn, tłustych zabrudzeń, nadmiaru sebum i tego wszystkiego, co je obciąża.

Za sprawą Nanoil Keratin Micellar Shampoo Twoje włosy będą tak dobrze oczyszczone jak nigdy przedtem i zachowają świeżość na dłużej!

Keratyna w szamponie do włosów. Po co?

Słów kilka należy się też składnikom, które znajdziemy w micelarnym szamponie do włosów Nanoil. Wersja stworzona do oczyszczania włosów słabych, kruchych i łamliwych zawiera hydrolizowane cząsteczki keratyny. To proteina niezbędna do regeneracji i odbudowy włosów, która (dzięki temu, że jest hydrolizowana) z łatwością wnika w głąb włosów już na etapie ich mycia.

Jeśli zastosujemy keratynowy szampon do włosów, możemy być pewni, że nasze starania, żeby zregenerować włosy, będą dużo efektywniejsze. Regeneracja zacznie się już podczas mycia włosów, a zastosowanie wzmacniającej odżywki czy maski będzie jej uzupełnieniem.

najlepszy szampon micelarny z keratyną Nanoil

Jak stosować Nanoil Keratin Micellar Shampoo?

Taka regeneracja włosów podczas mycia wcale nie musi być trudna. Micelarne szampony do włosów Nanoil stosuje się naprawdę prosto.

Przed użyciem trzeba zwilżyć włosy. Następnie nabiera się porcję szamponu w zagłębienie dłoni, dodaje nieco wody i spienia. Szampon nanosimy u nasady włosów i masujemy skórę głowy przez kilka minut, aby micele zdążyły wyłapać zabrudzenia. Spłukujemy i całość powtarzamy raz jeszcze.

Jeśli obawiasz się, że stosowanie keratynowego szamponu Nanoil będzie trudniejsze niż umycie ich zwykłym produktem, po prostu spróbuj. Przekonasz się, że się mylisz. Wejdź na www.nanoil.pl i zamów szampon do testów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *